هیات 12 نفره از بخش خصوصی چین فعال در تولید الیاف مصنوعی

هیات 12 نفره از بخش خصوصی چین فعال در تولید الیاف مصنوعی
یک هیات 12 نفره از بخش خصوصی چین فعال در تولید الیاف مصنوعی با هدف آشنایی با توانمندی های استان در زمینه پتروشیمی روز شنبه، 15/08/1395 وارد استان شدند.

یک هیات 12 نفره از بخش خصوصی چین فعال در تولید الیاف مصنوعی با هدف آشنایی با توانمندی های استان در زمینه پتروشیمی روز شنبه، 1395/08/15 وارد استان شدند. این هیات سرمایه گذار نمایندگان گروه صنعت فایبر شیمی کال چین بوده و با توجه به ظرفیت 25 میلیون تن محصولات پتروشیمی در استان، علاقمندی خود را به سرمایه گذاری در تولید الیاف مصنوعی اعلام نمودند. قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذاری و مشوق های مالیاتی در امور سرمایه گذاری در اختیار هیات چینی قرار گرفت. همچنین یک نماهنگ از پتانسیل های استان در بخش های مختلف نمایش داده شد.

مقرر گردید در سفر بعدی به استان، با دو شرکت چرم ایران و شرکت فروآلیاژ شادگان جهت اقدامات بعدی هماهنگ شوند و به منظور انعقاد تفاهم نامه با استاندار خوزستان، جلسه ای برگزار نمایند.

۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لینک ها

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
نقشه صفحه اصلی