جناب آقای دکتر محسن کاویانی مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی خوزستان

جناب آقای دکتر محسن کاویانی مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی خوزستان

جناب آقای دکتر محسن کاویانی مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی خوزستان
روز یکشنبه 14 بهمن ماه، محسن کاویانی در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی خوزستان اظهار کرد: استان خوزستان با وجود همه شرایط مختلف آن از جمله آلایندگی و ریزگرد، کشش و جذبه ای جهت جذب سرمایه گذاری دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان، روز یکشنبه 14 بهمن ماه، محسن کاویانی در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی خوزستان اظهار کرد: استان خوزستان با وجود همه شرایط مختلف آن از جمله آلایندگی و ریزگرد، کشش و جذبه ای جهت جذب سرمایه گذاری دارد.

وی افزود: خوزستان استان ممتازی از حیث شرایط خدادادی مثل نفت، گاز، فولاد، پتروشیمی و غیره است و کمتر استانی چنین شرایطی را دارد؛ می طلبد که در این شرایط خاص از ظرفیت های بالقوه به نحو احسن بهره مند و بخشی از آنها را بالفعل کنیم.

کاویانی بیان کرد: شرایط سرمایه گذاری یکی از ظرفیت های بالقوه خوزستان است ولی نتوانستیم از آن به نحو احسن استفاده کنیم؛ بخشی از این وضعیت به حساسیت های بالای مدیران استانی مربوط می شود که صدور مجوزهای سرمایه گذاری بعضا تا بیش از سه ماه زمان می برد.

وی گفت: امیدوار هستیم که بتوانیم بخش سرمایه گذاری را تسهیل کنیم؛ نیازی به طولانی شدن صدور مجوز و کند بودن فرآیندها نیست بلکه می توان با بهره گیری از تمام ظرفیت های قانونی امور سرمایه گذاری را تسهیل کرد.

محسن کاویانی با توجه به بیانات و تاکیدات مقام عالی وزارت مبنی بر تسهیل شرایط کسب و کار و توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی، بر لزوم پهن کردن فرش قرمز نفیس دستباف جهت سرمایه گذاران گفت: استان خوزستان ظرفیت پهن کردن این فرش را دارد و  باید شرایط را برای سرمایه گذاران در استان تسهیل کرد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۷:۵۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


لینک ها

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
نقشه صفحه اصلی